Haber

AB Hemşirelik Fakültesi’nde 15 Temmuz şehitleri anıldı

FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin yedinci yıl dönümünde Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle anma etkinliği düzenlendi. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Dönmez, Dekan Yardımcısı Doç. Fahriye Vatan Doç. Dr. Eda Dolgun ve akademik ve idari çalışanlar.

Şehitler anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Dekan Prof. darbe girişimi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde tüm milletimizi, vatan için gönüllerini ortaya koyan şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz. İstiklal Harbini çok zor şartlar altında kazanmış bir milletin evladı olarak bu yıl Cumhuriyetin 100. yılını kutlayan bir milletin evladı olarak vatanı içeriden ve dışarıdan tüketmeye çalışanlara Rabbimiz fırsat vermesin. ”

Etkinlik kapsamında “Türkiye’nin Yedi Bölgesindeki Hemşirelik Öğrencileri Çerçevesinden: Kıyametin İzleri 15 Temmuz” gösterilirken, katılımcılar “15 Temmuz Belgeseli”ni izledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-atabey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu